אחסון דלק ומיכלי אחסנה

הסטנדרטים לאחסון סולר ברחבי העולם השתנו מעט במהלך העשורים האחרונים, כאשר הסטנדרטים הקיימים נוטים להתמקד בבטיחות, כיבוי אש והכללה סביבתית של הדלק. מעט, לעומת זאת, נעשה כדי לשפר את הסטנדרטים הקשורים לשמירה על טוהר הדלק בזמן האחסון.

 

סולר ואחסון סולר

סולר מתחיל לאבד מיציבתו ולהתפרק לאחר 22 ימים בלבד . לפיכך, כל תעשייה המתבססת על סולר שיואחסן לתקופות זמן ארוכות, חייבת למצוא פתרונות וטכנולוגיות או מערכות שיכולים לעזור להאט או למנוע את הירידה באיכות הסולר והתופעות שנגרמות בעקבות פירוק הסולר.
טכנו -ים בע"מ מבינה את החשיבות של טוהר הסולר וכיצד זה משפיע ישירות על האמינות של מנועי דיזל של הלקוח ומיכלי האחסנה. טכנו -ים בע"מ סבור כי סולר אינו מצרך, אלא מרכיב אינטגרלי המשפיע ישירות על אמינותו של המנוע. צוותי ההנדסה והמכירות שלנו מעצבים "פתרונות" ולא "מוצרים" על מנת להבטיח כי דלקי הדיזל בתנאי אחסון יישארו קרובים ככל האפשר לתקנים (ISO4406) שנקבעו ע"י יצרני המנועים .ככל האפשר, ובכך יסייעו להבטיח את האמינות האולטימטיבית של מנוע דיזל.


בעיות באיחסון סולר

דלקי דיזל מעצם טבעם הם פחמימנים אורגניים בלתי יציבים אשר מתפרקים עם הזמן בעקבות מספר רב של גורמים. כמו פירוק הסולר לאורך זמן, בקטריות ומזהמים מסיסים נוצרים בתוך מיכל האחסון. אלה, ביחד עם חלקיקים מוצקים ומים, תורמים לכשלים רבים במערכת הדלק.

סולר שאינו מתוחזק כראוי בתוך מיכל אחסון יכול לגרום לבעיות נפוצות הבאות:
• התפרקות הסולר
• היווצרות בוצה בתחתית
• בניית חומצה
• עיבוי ומים גורמים תורמים לחלודה וזיהום 

• הצטברות זיהום.
• חיידקים וצמיחה אורגנית

 

החלטות שיש לקבל בעת אחסון דלק

סולר המתוחזק במצב הקרוב ככל האפשר לתקן הנדרש יהיה סולר מתוחזק היטב.
הפתרון פשוט: לבנות תוכנית לאבטחת איכות ,לניקוי מיכלי דלק ,מחזור דלק וטיוב דלק.
הפתרונות כוללים את השימוש במערכות ובשירותים של חברת טכנו -ים בע"מ.

לקבלת שירות - צור קשר 

 

 

הנחיות מנהל הדלק הממשלתית

 הקלק כאן>